Witam wszystkich zainteresowanych letnim pobytem nad Serwami!
Informuje wszystkich że obóz został założony, miejsce zarezerwowane, przyczepy rozłożone i od 29.06.2007 będzie tam już czekał na wszystkich DZIKI człowiek z buszu!
planujcie więc urlopiki i przybywajcie,polskie niemiaszki będą od połowy lipca (ja też zresztą), a wielkie szantowanie będzie 05.08.07 ponadto mnóstwo atrakcji tegorocznych (mucha w zupie i tak dalej) wielkie wypady nurowe na pobliskie wody i wiele wiele extraks! Pogoda murowana zaklepana bo ponoć "nigdy deszcz nie pada nad Serwami"
Tak że przybywajcie!
Pituś
| Odsłon: 5695
Komentarze (4)
1. Dodane przez
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
w dniu - 02-07-2007 17:29 - Gość
Pojawimy się 22 lipca.Zabiorę przyczepkę więc wypady nurkowe można robić jednym samochodem w piątkę. zostajemy na dwa tygodnie(wypłakałem dodatkowy tydzień urlopu) .Jaromir
2. Dodane przez
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
w dniu - 03-07-2007 09:39 - Gość
re
Kurde Kolejna przyczepka do kolekcji,dobra zarezerwuje ci pożądny plac na patelni no chyba ze to przyczepka kempingowa to miejsce na dole,ja już będe od 12,07,07 musze przygotować forme bo cosik kiepska ostatnio! A jak tam dni lipowej wyszli Pozdrowionka
3. Dodane przez
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
w dniu - 05-07-2007 17:24 - Gość
Serwy
Miałem na myśli przyczepkę klubową na sprzęt.Nie potrzebne specjalne miejsce .Dni Lipowej udane.Szykuj FORMĘ bo tym razem ponurkujemy razem. .Pozdrawiam Jaromir.
4. Dodane przez Zbyszek Pituś w dniu - 06-07-2007 13:31 - Gość
Serwy
przeca wiem że klubową!w nij też na upartego idzie sie wyciągnąć,a plac zarezerwowany od Krasnala do jeziora oczywiście ponurczymy że Hej
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.