|
W dniu 29-30.03.2008 nasza drużyna startowała w Grand Prix Polski w Toruniu i zarazem w I edycji Klubowego Pucharu Polski i z ilością 2107 punktów. wygraliśmy tą pierwszą rundę !!!
W klasyfikacji KPP startowało po 5 dziewcząt i 5 chłopców
dziewczynki :
Ania Osiadacz, Olga Niedzielska, Paulina Salachna, Monika Górska i Katarzyna Koc
chłopcy :
Oskar Stroiński Patryk Nosal, Damian Osiadacz, Adrian Winiarski i Łukasz Czajka
W tym roku zaszczyciliśmy gród Kopernika bardzo mocną ekipą - 25 zawodników z czego 13 dziewcząt i 12 chłopców. Był to drugi tegoroczny start naszej ekipy w tegorocznych rozgrywkach sportowych.
Po rezultatach widać, że okres zimowy został bardzo dobrze przepracowany i wyniki jakie osiągali nasi zawodnicy były bardzo dobre, a liczymy na to, że z następnymi startami będzie jeszcze lepiej.
Najlepiej z naszej ekipy zaprezentowali się:
Winiarski Adrian, Nosal Patryk, Niedzielska Olga, Osiadacz Anna - wszyscy Oni zajęli w swoich kategoriach pierwsze miejsce.
Medale zdobywali również Oskar Stroiński, Jakub Dyrszka, Szymon Paluch, Górska Monika, Damian Osiadacz, Adrian Michalak, Czajka Łukasz, Salachna Dawid i oczywiście nasza wspaniała seniorka Kasia Koc, która specjalnie na zawody przyjechała do nas z Wrocławia - gdzie obecnie studiuje.
Należy również wyróżnić debiutantów a wśród nich Czarka Klimczuka, Anie Dziadek i Karolinę Grudzień , wszyscy oni bowiem otarli się o podium.
Na uwagę zasługuje fakt, że Adrian Winiarski poprawił Rekord Polski juniorów na dystansie 400m z czasem 3.11,92.
Zawodnicy którzy uplasowali się na podium w punktacji wielobojowej, otrzymali medale i bardzo atrakcyjne nagrody (odtwarzacze DVD, zestawy głośników, itp.)
Po pierwszym dniu zawodów część ekipy postanowiła urozmaicić sobie pobyt w Toruniu, organizując wieczorny spacer po starówce.
Myślę, że zawody bardzo się podobały i już teraz wszyscy czekamy z niecierpliwością następnego startu, który odbędzie się w połowie kwietnia we Wrocławiu
P U N K T A C J A D R U Ż Y N O W A
Klubowego Pucharu Polski
1 miejsce : KDP NAUTILUS Jastrzębie Zdrój punktów 2107
2 miejsce : TORUŃCZYK Toruń punktów 2018
3 miejsce : KS LAGUNA 24 Toruń punktów 1908
4 miejsce : UKS Delfin Jastarnia punktów 1744
5 miejsce : NEPTUN Gdańsk punktów 1675
6 miejsce : UKS REKIN Wrocław punktów 1216
7 miejsce : Orka BYTOM punktów 975
8 miejsce : TAZAR Chodzież punktów 582
9 miejsce : MKP FLOTA Gdynia punktów 576
Bądź pierwszym który skomentuje | | Odsłon: 1051 | | Czytaj całość... |